Skip to content

Par mums

Ģimenes lolota saimniecība

Latvijas lauksaimniekiem būt!

Ņemot vērā augsto kvalitatīvas, Latvijā audzētas liellopu gaļas pieprasījumu tirgū, sadarbībā ar SIA Cēsu gaļas kombināts, arī mēs piedāvājam mūsu audzēto liellopu gaļu Latvijas patērētājiem un vienkārši īstas gaļas mīlētājiem.
bio-liellopi

Vēsture

Kāpēc “Kalēji”? 

Kalēju saimniecībā pirms daudziem gadiem rosījās Kalēju saimnieka – Gunta senču senči, kuri esot bijuši izcili kalēji un kokmateriālu apstrādes meistari, kas no metāla un koka spēja radīt brīnumus. Tie kala ne tikai darbarīkus, traukus un mēbeles, bet arī diženas saimniecību rotas, kuras bija slavenas daudzās Latgales mājsaimniecībās. Kokapstrāde un kalšana esot bijusi ģimenes sirdslieta, vaļasprieks un arī iztikas avots! 

Tieši tādēļ mēs esam paturējuši šo ilgi loloto, dārgo saimniecības nosaukumu, kas raksturo mūs kā ģimeni, kā spēku, kā jaunos meistarus savā – lauksaimniecības un lopkobības jomā!   

2009. gads
Sākums
Saimniekošana aizsākās ar 50 gaļas šķirņes herefordas liellopu iegādi 2009.gadā.
2009. gads
2020. gads
2020
Uzsākām mūsu saimniecībā audzēto liellopu gaļas tiešo tirdzniecību līdz patērētāja namdurvīm Cēsīs, Siguldā, Rīgā un Rēzeknē.
Pabeidzām savu pirmo nobarajomo jaunlopu fermu 250 liellopu vienībām.
2020. gads
2021
Šobrīd
Gadu gaitā ganāmpulks ir attīstījies līdz 1100 gaļas šķirņu liellopiem. Ganāmpulks sastāv no zīdītājmātēm, teļiem un nobarojamie janlopiem. Šogad izveidojām mājaslapu, lai saviem uzticamajiem klientiem dotu iespēju sekot līdzi mūsu jaunumiem, sortimenta izmaiņām, papildinājumiem, kā arī smelties iedvesmu kā pagatavot dažādus ēdienus no Kalējos audzēto liellopu gaļas.
Ņemot vērā Jūsu lielo pieprasījumu pēc svaigas liellopu gaļas, mēs turpināsim attīstīties un veikt piegādes vēl plašākā mērogā Latvijā.
2021
Kalēji - prieks iepazīties!
SIA Kalēji ir ģimenes izlolota saimniecība Rēzeknes novadā. Mēs orientējamies uz augstvērtīgas liellopu gaļas ieguvi pēc augstākajiem labturības un kvalitātes standartiem. Liellopu barību sagatavojam un nodrošinām paši, apsaimniekojot Latgales laukus.

Mums būs gandarījums sniegt Latvijas iedzīvotājiem izmeklētu liellopa gaļas kvalitāti, kas radīta un izaudzēta ar mīlestību no Latgales.